ME U23 - štafety

logo_etunion_13007. 08. 2017

V maďarskom Velence včera vyvrcholil európsky šampionát pretekárov do 23 rokov súťažou MIX štafiet. Na štart nastúpilo 9 štafiet (prihlásení Slovinci nenastúpili), do cieľa došlo 8 štafiet (bez českej). Slovensko štafetu nepostavilo.
Majstrovský titul získala štafeta Veľkej Británie. Striebro získala ruská a bronz talianska štafeta.

VÝSLEDKY

EP 8. kolo - Malmo

logo_etu110_www 06. 08. 2017

Vo švédskom Malmo sa uskutočnilo 8. kolo EP. Víťazmi sa stali - Belgičan Marten Van Riel, resp. Francúzka Justine Guerard

Výsledky

MUŽI

ŽENY

ME U23 - výsledky

logo_etunion_13005. 08. 2017

Tituly majstrov Európy v kategórii U23 v maďarskom Velence získali - domáci Bence Bicsák, resp. Britka Georgia Taylor-Brown. Jediná slovenská štartujúca, Romana Gajdošová skončila na 21. mieste. Na 2. mieste skončila Maďarka Bragmayer, ktorú Romana na ME v akvatlone porazila!
Výsledky

Muži

Ženy

Gajdošová po páde 21.

gajdosova45_thumb_3147_-_kopia05. 08. 2017

ME U23, Velence, Maďarsko
Romane Gajdošovej dnešné preteky v maďarskom Velence nevyšli. V teplej vode jazera pri meste Velence vyplávala až na 30. mieste. Pozíciu si vylepšila vďaka dlhému výbehu do depa. Na čele jazdila pätica, za ňou osamotene ruská pretekárka, potom deviatka a až potom hlavný balík, v ktorom jazdila

Čítať ďalej

EPJ k 31. júlu

logo_etu110_www01. 08. 2017

Kristína Jesenská sa prepracovala po uplynulom víkende po prvýkrát do najlepšej desiatky európskych juniorských triatlonistiek. Je na 7. mieste!