• Default
  • Title
  • Date
  • Random

MaindNyNa biela 78CBsoft 2017 78Sport logo Nike 78sita 78


V Holtene trio Slovákov

logo_etu110_www30. 06. 2017
V prvý júlový deň sa v holandskom Holtene uskutoční juniorský aj seniorský EP. Seniorský EP je dokonca v najvyššej kategórii, teda s prívlastkom "Premium". Už tradične je tento EP a EPJ jeden z najkvalitnejšie obsadzovaných kontinentálnych pohárových pretekov v Európe. V oboch hlavných štartoch je okrem kvalitného európskeho zastúpenia na štarte aj viacero zámorských popredných triatlonistov.   
Na štarte budeme mať trojicu našich reprezentantov. Prvý na štart nastúpi Tadeáš Fazekaš, ktorý bude mať v silnej konkurencii mimoriadne náročnú úlohu. Minulý rok v Holtene obsadil 48. miesto. Štartové číslo 1 má Juhoafričan Richard Murray, partner Holanďanky Rachel Klamer, pričom obaja sú najväčšími favoritmi na víťazstvo vo svojich sobotňajších štartoch.
Ako druhá na štart nastúpi juniorka Kristína Jesenská, ktorá pri oboch svojich doterajších štartoch dokázala v EPJ bodovať, ale na nedávnych MEJ obsadila až 40. miesto. Ako posledná z našich na štart nastúpi Romana Gajdošová. Rovnako ako Kristína aj Romana bude v Holtene súčasťou ETU rozvojového tímu.

10:30 štart MUŽI - Tadeáš Fazekaš
11:30 štart JUNIORKY - Kristína Jesenská
11:55 štart JUNIORI
13:00 štart ŽENY - Romana Gajdošoválogo etu

logo sov logo ksz

narodne m

logo-minedu-sk_180 Rok 2017 - 245.509 Eur