MS V KVADRIATLONE - 6 MEDIALÍ PRE SLOVENSKO!!!

V sobotu 12. augusta sa v Sedlčanoch uskutočnili

MS V KVADRIATLONE - TRI ZLATÉ a TRI STRIEBORNÉ MEDIALY

získali slovenskí pretekári: Zlaté medaily získali Martin Hubáček, Karina MATEJKOVÁ a DRUŽSTVO SLOVENSKA (juniori - Hubáček, Skorka, Janíček). Strieborné medaily získali: Miroslav SKORKA, Andrea CÍSAROVÁ a Barbora MORAVČÍKOVÁ - všetky medaily sú z juniorských resp. dorasteneckých kategórií. Gabriela Lutzová obsadila v kategórii žien obsadila 5. miesto a Jozef Ivanko v kategórii mužov 8. miesto.


#
Jméno
Name
Čís.
Num.
Oddíl
Team
Stát
State
Rok
Year
Kategorie
Category
# Kat Plavání
Swimming
# Kajak
Canoe
# Kolo
Cycling
# Běh
Run
# Celk. čas
Fin. time
1. PODBORSKÝ Miroslav 1 Severočeská stavební Ú.n.L. CZE 1966 D1 1 19:50,9 7 0:31:23,7 1 0:59:51,4 1 0:41:17,8 6 2:32:23,8
2. BERG Thoralf 2 SSV PCK 90 Schwedt GER 1971 C1 1 21:43,7 10 0:33:28,0 6 1:04:31,2 2 0:38:23,5 1 2:38:06,4
3. MATYS Lukáš 9 Severočeská stavební Ú.n.L. CZE 1981 C1 2 19:45,3 4 0:31:33,5 2 1:06:10,2 9 0:42:05,2 10 2:39:34,2
4. BYATT Andrew 5 Perranporth SL Saving Club GBR 1980 C1 3 18:37,8 1 0:32:45,8 5 1:08:13,4 16 0:42:45,6 11 2:42:22,6
5. ROUŠAVÝ Leoš 4 Severočeská stavební Ú.n.L. CZE 1976 C1 4 21:48,9 12 0:36:10,4 15 1:05:49,5 7 0:38:46,7 2 2:42:35,5
6. KOLANDA Jan 10 Team 007 CZE 1975 C1 5 22:20,2 19 0:33:49,8 7 1:04:35,9 3 0:41:51,6 8 2:42:37,5
7. DVOŘÁK Martin 34 KVS Praha CZE 1960 E1 1 18:45,9 3 0:35:25,5 12 1:05:36,7 5 0:43:34,2 13 2:43:22,3
8. MATT Thomas 19 Perransporth S.L.S.C. GBR 1971 C1 6 18:42,5 2 0:35:58,7 14 1:05:47,9 6 0:44:14,1 14 2:44:43,2
9. OBR Martin 53 Swim Bike Run CZE 1978 C1 7 23:01,8 24 0:36:17,8 17 1:05:59,4 8 0:40:35,5 4 2:45:54,5
10. IVANKO Jozef 3 J+T team Blava SVK 1978 C1 8 19:49,6 5 0:35:04,0 11 1:05:01,1 4 0:47:31,1 28 2:47:25,8
11. ŽIŽKA Ondřej 46 Triexpert Team CZE 1974 C1 9 21:50,3 13 0:38:08,4 21 1:06:49,0 11 0:41:19,8 7 2:48:07,5
12. HORÁK Ondřej 48 Rocktechnik CZE 1984 U1 1 19:50,1 6 0:44:25,0 45 1:07:00,8 12 0:40:27,5 3 2:51:43,4
13. CHARVÁT Tomáš 12 Kayak team Děčín CZE 1973 C1 10 21:34,7 8 0:31:50,1 3 1:16:34,1 44 0:42:04,4 9 2:52:03,3
14. LONGNEY Keith 29 BQF GBR 1963

logo etu

logo sov logo ksz

narodne m

logo-minedu-sk_180 Rok 2017 - 245.509 Eur