MS v štafetovom triatlone
logoitu_80_www16. 07. 2017

V nemeckom Hamburgu sa uskutočnili MS v mix štafetovom triatlone. Majstrovský titul získala premiérovo štafeta Austrálie v zložení Charlotte McShane, Matthew Hauser, Ashleigh Gentle a Jacob Birtwhistle. Striebro získala štafeta obhajcov titulu - USA (Kirsten Kasper, Ben Kanute, Katie Zaferes a Matthew McElroy) a bronz prekvapujúco Holandsko (Maaike Caelers,
Čítať celý článok...

ITU SP 6. kolo - Cagliari
logoitu_80_www04. 06. 2017

V talianskom Cagliari sa uskutočnil premiérovo SP. Obe prvenstvá putujú do Švajčiarska: medzi mužmi prvé víťazstvo v pretekoch SP získal Adrien Brifford, medzi ženami Jolanda Annen (druhé víťazstvo v SP).

Výsledky:

Muži

Ženy

ITU SP 5. kolo - Madrid
logoitu_80_www29. 05. 2017

V španielskom Madride sa včera uskutočnilo 5. kolo SP. Víťazstvá si odniesli: Novozélanďan Ryan Sissons, medzi ženami britská mladá pretekárka, pre ktorú je to premiérové prvenstvo Georgia Taylor-Brown

Výsledky:

Muži

Ženy

ITU SP 4. kolo - Chengdu
logoitu_80_www07. 05. 2017

Víťazmi 4. kola ITU SP sa stali: Austrálčan Matthew Hauser, resp. Britka Non Stanford. Richard Varga na objemoch superšprint triatlonu obsadil 13. miesto.

titul130_vargar13_ba06. 05. 2017

4. kolo ITU SP v čínskom Chengdu začalo dnes v skorých ranných hodinách semifinálovými pretekmi. Richard Varga štartoval v treťom semifinále a druhým miestom sa bez problémov postúpil do zajtrajšieho finále.
Výsledky muži:

Semifinále 1

Semifinále 2

Semifinále 3

ITU SP 3. kolo - New Plymouth
logoitu_80_www03. 04. 2017

V novozélandskom New Plymouthe sa včera uskutočnilo už 3. tohoročné kolo SP. Víťazmi sa stali: Juhoafričan Richard Murray, resp. Američanka Katie Zaferes

Výsledky:
MUŽI
ŽENY

Varga ŠTVRTÝ!!!
IMAGE_LAUNCHPOST_-_4519. 03. 2017

Richard Varga v konenčnom hodnotení ostal tesne za pódiom. Obsadil senzačné 4. miesto. S päťnásobným majstrom sveta získal rovnaký počet bodov, rozhodol však celkový čas a ten mal Rišo lepší! Obsadil teda 4. miesto.
Top desiatka si z Austrálie odnáša finančné ceny:
1. Richard Murray RSA 100.000
2. Mario Mola ESP  50.000 AUD
3. Jake Birtwhistle 25.000 AUD
4. Richard Varga SVK 10.000 AUD

Super League 2017 - celkove

Super League Triathlon 2017 - Rišo Varga na 4. mieste, spoločne s Javierom Gómezom!!!