Romana Gajdošová si po Holtene polepšila aj v EP. Aktuálne je na 12. priečke!!!

5. Raphael Montoya FRA 724.00

Čítať celý článok...

Gajdošová v najlepšej 30-tke
gajdosovar45_thumb_1585_-_kopia04. 07. 2017

Romana Gajdošová v holandskom Holtene brala do európskeho rebríčka body za 3. miesto (tretia bola mimoeurópska pretekárka) a keďže preteky boli najvyššej kategórie, tzv. Premium, do rebríčka si pripísala až 356 bodov! Vďaka tomu sa po prvýkrát prepracovala do najlepšej päťdesiatky - poskočila na 28. miesto!

EU rebríček k 27. júnu

logo_etu110_www29. 06. 2017

Európsky triatlonový rebríček zohľadňuje, podobne ako svetový, priebežné poradie najlepších triatlonistov za dva ostatné roky. Medzi mužmi je na čele naturalizovaný Azerbajdžanec Rostislav Pevcov, resp. Ukrajinka Julia Jelistratova. Oboch našich najlepších máme v najlepšej stovke - Richard Varga je na 96. mieste, Romana

EP k 27. júnu

Európsky pohár v triatlone v polovičke roka - na čele je Portugalčan Joao Pereira, resp. Češka Vendula Frintová. Slovensko má zastúpenie iba medzi ženami. Jediný štart nášho pretekára na pretekoch EP nedopadol dobre, Richard Varga ME nedokončil. Medzi ženami Romana Gajdošová bodovala na oboch svojich tohoročných štartoch a aktuálne je na 36.

EU rebríček k 27. marcu
logo_etunion_13028. 03. 2017

Po prvom tohoročnom kole EP sa menilo poradie v európskom rebríčku. Vďaka 9. miestu si polepšila Romana Gajdošová o 17 priečok. Z 91. miesta poskočila na 74. miesto.
Richard Varga medzi mužmi je na 59. mieste.
Na čele sú: Rus Dmitrij Poliansky, resp. Ukrajinka Julia Jelistratova.
Rebríček:
MUŽI
ŽENY

EU rebríček 2016
logo_etu110_www07. 01. 2017

Na čele európskeho rebríčka, ktorý zohľadňuje výsledky z ostatných dvoch rokov (podobne ako SP) je medzi mužmi Rus Dmitrij Poljansky a medzi ženami Ukrajinka Julia Jelistratova.

Zo slovenských pretekárov je najvyššie Richard Varga na 56. mieste, resp. Romana Gajdošová na 93. mieste.

EP 2016

Európsky pohár 2016 - zvíťazil Azerbajdžanec Rostislav Pevcov a Ukrajinka Julia Jelistratova. Richard Varga obsadil 68. miesto