Kros triatlon
Lapinová 9-ta na Xterra FRA
logo_xterrafra07. 07. 2017

Ostatnú nedeľu sa pretekov Xterra Francúzsko v Xonrupte zúčastnila Kristína Néč-Lapinová. Na kvalitne obsadených pretekoch obsadila vynikajúce 9. miesto. Víťazmi pretekov sa stali - Španiel Ruben Ruzafa, resp.  Nemka Laura Philipp.

VÝSLEDKY

Kristína Néč-Lapinová: "Xterra
Čítať celý článok...

Šebo a Kubek na Xterre SUI
sebokubek45_thumb_29b7_-_kopia25. 06. 2017

Tomáš Kubek na Xterra Švajčiarsko včera obsadil 18. miesto. V konkurencii 321 pretekárov ďalší slovenský pretekár - Filip Šebo v absolútnom poradí skončil na 84. mieste

Kristína Néč-Lapinová

Výsledky Majstrovstiev Slovenska v kros duatlone 2017, ktoré sa uskutočnili v Dolnom Kubíne v rámci Oravského duathlonu. Medailisti:

František Kubínek

Absolútnym víťazom 4. ročníka Oravského duathlonu sa stal Čech František Kubínek, resp. Kristína Néč Lapinová. Tituly majstrov Slovenska získali Tomáš Jurkovič, resp. Kristína Néč Lapinová.
Ďalšie tituly získali: medzi juniormi Dávid Žigo a Miroslava Zimanová, medzi dorastencami

Gazárka 2017 - výsledky
t45_hertl2009-Krompachysastin_481_-_kopia19. 06. 2017

Absolútnym víťazom pretekov GAZÁRKA 2017 sa stal Tomáš Kubek. Kros triatlon v Šaštíne boli 3. kolom Slovenského pohára v kros triatlone.

VÝSLEDKY

M-SR v kros tria - výsledky
t45_2015_kros_Rajec_405_-_kopia03. 06. 2017

Víťazmi 6. ročníka Rajeckého kros triatlonu sa dnes v Rajci stali - Čech Tomáš Matera, resp. Dominika Vanáková.
Tituly majstrov Slovenska získali Peter Hertl, resp. Dominika Vanáková. Napriek kolízii termínov s Challenge Šamorín, teší vysoká účasť.

Výsledky 1-30-9

Bursík víťazom v Singapure
bursik45-WA0057_-_kopia04. 05. 2017

Michal Bursík sa stal víťazom kategórie 55+ na Ázijsko-pacifickej oblasti Xterry. Michal štartoval na šprint objemoch (0,75-16-5).
Bursík informuje: "Cez víkend v rámci dovolenky a navštevy syna v Singapore som si odskočil...teda odletel na Langkawi, kde sa konali majstrovstvá Azijsko-Pacifickej oblasti. O

Rajecký kros duatlon - výsledky
Mester45_-_kopia02. 05. 2017

Bálint Mester

Víťazmi 7. ročníka Rajeckého kros duatlonu, ktorý bol úvodným kolom kros triatlonového SlPo sa stali: Maďar Bálint Mester, resp. Dominika Vanáková.